פרסום כתבות

אחת מטכניקות הפרסום המובילות כיום בתחום השיווק הדיגיטלי היא פרסום כתבות. באמצעות פרסום תוכן ברשת ניתן להגיע לקהל רחב, התוכן עובד בשבילכם 24/7 ולאורך שנים רבות. ככל שהתוכן יהיה יותר רלוונטי ובעל ערך לקהל היעד שלכם כך תגדל כמות הלקוחות שלכם לאורך זמן. שיווק מבוסס תוכן נעשה באמצעות פרסום כתבות תוכן ברשת, בניית מוניטין וקרבה לקהל שלכם, מתן ערך אמיתי לגולשים והקרבת הגולשים אל המותג. כאשר אתם עושים את זה אתם בונים מערכת יחסים אוהדת בין הגולשים למותג שלכם ואליכם ולא מן הנמנע שכאשר הם יצטרכו את השירות/המוצר שלכם יהיה להם הרבה יותר קל לרכוש מכם.

מהו שיווק באמצעות תוכן ואיך זה קשור לפרסום כתבות?

פרסום כתבות ברחבי הרשת היא טכניקת פרסום שלרוב מתאימה לקידום יחסי ציבור. בעלי עסקים מפרסמים כתבות באתרים מובילים, משלמים על זה כסף ואז יכולים להתפאר בכך שמאמרים עליהם מועלים לאתרים מובילים ומקשרים לאתר שלהם. מלבד המוניטין ויחסי הציבור הם גם מקבלים קישור איכותי שעוזר לקידום האתר בגוגל וגם תנועת גולשים. פרסום כתבות לא מתחיל ונגמר באתרים הגדולים אלא שהנתח המשמעותי של טכניקת הפרסום הזו היא דווקא האתרים קטנים ובינוניים, המתוחזקים היטב עם תוכן טוב, אתרים העוסקים בתחום, אזור או נישה מסוימת ואלה גם מספקים קישורים איכותיים ותנועת גולשים ממוקדת וטובה.

מדוע דווקא כתבות ולא סוג תוכן אחר?

ישנם כמה סוגים של תכנים שאפשר לשתף: וידאו, אודיו, תמונות ותכנים כתובים (טקסט). כתבות תוכן נמצאו הכי יעילות ומאפשרות פרסום נרחב באתרי אינטרנט רבים ברחבי הרשת. התוכן הכתוב תורם גם לקידום האורגני של האתר ולכן אתרים רבים מעדיפים שתעלו אליהם תוכן. כמו כן הקישורים היוצאים מתוך המאמרים הכתובים אל האתר שלכם עוזרים גם לכם לקידום האורגני של האתר. באמצעות מאמר תוכן ניתן להעביר מידע רב, לסווג אותו לפי כותרות משנה ולאפשר לגולש לגלול בעמוד עד שימצא את התוכן שהוא באמת רוצה לקרוא. קל לשתף מאמרים כתובים והם הוכחו בעלי יעילות גבוהה להנעה לפעולה וצבירת יחסים טובים עם הלקוחות שלכם.

איך פרסום כתבות בתשלום יכולים לעזור לנו לקידום האתר שלנו בגוגל?

כל אחד רודף אחר התוצאות הראשונות בגוגל בתחום שלו מכמה סיבות. הסיבה הראשית היא כמובן תנועת גולשים. ככל שתדורגו גבוה יותר בגוגל כך כמות הגולשים שיגיעו לאתר שלכם תהיה גדולה יותר ותקבלו גם יותר חשיפה בגוגל. אתר הנמצא בתוצאות הראשונות בגוגל בתחום שלו ייחשב בעיני הקהל כבר סמכא בתחום. כדי להתברג גבוה יותר בתוצאות של גוגל האתר שלנו צריך לצבור יותר סמכות ומוניטין. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא באמצעות השגת קישורים מרחבי הרשת עבור האתר. לכן גם פרסום כתבות בתשלום תורמת מהותית לקידום אתר בגוגל. ככל שתתמידו לעשות את זה לאורך זמן תוכלו לראות את ההשפעה של טכניקת הפרסום גם להתקדמות בדירוגים במנוע החיפוש הפופולרי. כמובן שלקידום בגוגל יש עוד עשרות רבות של פרמטרים המשפיעים על הקידום אולם זוהי אחת הפעולות העיקריות בעלות משקל רב בכל הליך קידום אורגני.

מה שווה יח"צ היום ומה יעזור לי לתת ערך לאנשים בחינם?

למה אני צריך לעשות יחסי ציבור לעסק שלי? מה יעזור לי לפרסם עכשיו כתבות ברחבי הרשת? מה יעזור לי לבנות יחסים טובים עם הקהל שיכיר אותי, את המותג שלי אבל לא יקנה עכשיו? אם אני נותן להם מידע בחינם למה שהם יצטרכו אותי? התשובות לכל השאלות האלה נעוצות בבניית היחסים עם הלקוחות שלכם. על פי אינספור מחקרים שנערכו בארץ ובעולם בתחום השיווק הדיגיטלי התגלה כי אנשים לא ממהרים לרכוש מוצר או שירות מחברה מסוימת. הם צורכים תוכן תחילה. הם אוספים מידע על החברה, קוראים המלצות, קוראים תכנים ויושבים על הגדר. כאשר הם מרגישים שהם צריכים את המוצר או השירות שהחברה משווקת הם לבד יגיעו אליכם או יהיו בשלים יותר לרכישה מכם כיוון שהם כבר מכירים אתכם וסומכים עליכם יותר מאשר חברה חדשה שהם לא מכירים.

איך נפרסם כתבות באתרים שונים וכיצד המערכת של ספונסרד יכולה לעזור לנו?

מערכת ספונסרד הנה מערכת לפרסום כתבות הפועלת בצורה פשוטה, קלה ומהירה מאוד. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור את האתרים שאתם רוצים לפרסם בהם, לצרף את הכתבה שלכם (ניתן גם לשכור את שירותי החברה להכנת הכתבות עבורכם), לבצע את הרכישה אונליין והמאמר שלכם יועבר לפיזור באותו אתר שבחרתם. בתוך מספר שעות בדרך כלל (לרוב עד יום העסקים הבא) כבר תקבלו את הקישור עבור המאמר שלכם. המאמרים שתזמינו יעזרו לכם גם להבאת תנועה לאתר שלכם, גם לשיפור היחסים עם הקהל ויצירת חשיפה גדולה יותר למותג שלכם, גם לקידום האורגני של האתר בגוגל ועוד. עלויות הפרסום נמוכות ללא דמי תיווך וניתן לקבל תמיכה באתר או בטלפון 24 שעות ביממה. ההזמנה מתבצעת אונליין בכמה לחיצות כפתור וכך תוכלו לעבוד יותר ביעילות, בצורה מסודרת ונינוחה. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והתייעצות.

קנייה בטוחה